Мајтап

Виц: iPhone со кој се слабее

Цветко им вика на пријателите:
– Знаете ли дека новиот iPhone 7 има апликација за слабеење?!
– Е како бе апликација за слабеење? – го прашуваат другарите
– Па така, го купуваш и немаш пари после леб да јадеш.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top