Мајтап

Виц: Интернетот е лоша работа

Брат, да ти кажам право, ова интернетов ептен лоша работа испадна.

Оти бе, брат? Па јас жена ми на интернет ја запознав.

Ете, гледаш! Што ти велам јас, лоша работа!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top