Мајтап

Виц: Ифрит жена


Сопругот се прибира дома во раните утрински часови, а жената бесна грбнала сукало и чека во заседа.

Едно цапнување мажот дома и таа баааам посреде чело со сукалото и овој паднал во несвест. По некое време си доаѓа на себеси и ја гледа жената седната до него, како плаче:

Извини миличок! Заборавив дека беше трета смена на работа.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top