Мајтап

Виц: Грижа за сопругата


Ало, дали тоа е полиција? Мојата жена излезе вчера вечерта и сеуште не е вратена.
Опишете ја како беше облечена.
Па, обична жена во фустан! Излезе со автомобил.
Каков автомобил?
Црвена Supra, Recaro седишта, Takata ремени, 98ма година, со мотор 2JZ GTE, 1294 коња, Enkei RPF1 бандажи, TRD волан.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top