Мајтап

Виц: Гревот на монахот

Си прават муабет двајца монаси:

Брате Иван, зошто го казнија брат Петар?

Го фатиле во ќелијата со порно касета и порно списанија!

Да, разбирам, но сепак, христијани сме, треба да си ги простуваме грешките.

Па како да му простат, кога ги украл од владиката!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top