Мајтап

Виц: Госпожа

Дали вие, госпоѓо, иако пресно мажена, пред само три дена, би го изневериле сопругот за, да речеме, 200.000 евра?

Па видете…сега…за 200.000 евра…да!

А за 200 денари?

А за каква ме мислите мене вие, господине?

Каква сте веќе утврдивме, сега уште цената да ја договориме, госпожа!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top