Мајтап

Виц: Господ во лудница


Во една психијатриска установа, пациентот:

Докторке, јас сум пратеник од Господ.

Од другата соба:

Лаже докторке, не го слушајте го. Никаде не сум го пратил.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top