Мајтап

Виц: Годишни времиња во Македонија


Четири годишни времиња во Македонија се :
Да ти ебам тоа поленот !
Аман веќе од жешково !
Да ти ебам дождот !
Аман веќе од ладново !

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top