Мајтап

Виц: Фејсбук шема


Што правиш бе синко с’с тија паре расфрљани на кревет?

Сликам се за на Фејсбук тато.

Абе собирај тија паре и иди да платиш струју да не те прату с’г да се сликаш на рентген!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top