Мајтап

Виц: Фантастичен љубовник

Се буди дечкото сабајлето, легнат покрај новата девојка.

Таа го гали и му шепоти:

Неверојатен си во кревет. Фантастичен љубовник, прв пат спиевме заедно, а веќе сум втор месец бремена.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top