Мајтап

Виц: Ела си во Америка

Разговараат две пријателки по подолго време:

„Ленче, советувај ме што да правам?! Оној мојот нели пред две години отиде во Америка и сега ме вика да одам таму со двете деца“.

„Па, ти си луда! Зошто воопшто прашуваш, спакувај ги куферите и тргнувај“.

„Абе, да тргнам, ама децата во меѓувреме станаа четири“.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top