Мајтап

Виц: Доцнење на работа

Му врти вработен на директорот:

Директоре, ќе доцнам на работа во понеделник.

Ок, не е проблем. Само кажи ми кога ќе дојдеш.

Па, накај четврток си викам.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top