Мајтап

Виц: Девојката и манијакот


Некој манијак брка девојка низ парк и се дере:
Дојди да ми го испушиш!
Девојката бега, а манијакот трча по неа и пак се дере:
Дојди да ми го испушиш!
Девојката стига до двајца полицајци и цела возбудена им вика:
Помагајте, оној манијак ме брка да му го испушам!
На што полицаецов се врти кон манијакот и се дере:
Немој да ти дојда и јас да ти го испушам!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top