Мајтап

Виц: Дечко волшебник

Седат дечко и девојка во автомобил, се гушкаат, па дечкото и шепоти на увце:

Што ќе речеш ако сега ти ја земам невиноста?

Ќе речам дека си волшебник.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top