Мајтап

Виц: Дарежливост


Бев на лекар брат, ме прегледа и ми даде 6 месеци живот.

И?

Што и! Го застрелав ѓубрето! Отидов кај судијата потоа, тој барем ми даде 20 години.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top