Мајтап

Виц: Да бидам маж како…

Тато, тато, кој командува во една семејна куќа?

Како кој бе, сине… Па се знае, мажот, кој друг.

Ааа супер, тато. Кога ќе пораснам сакам да бидам маж како мама.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top