Мајтап

Виц: Четворица вработени, само еден работи – што е тоа?

Четворица вработени во една канцеларија, а само еден работи – што е тоа?

Тројца јавни административци и климатизер.

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top