Мајтап

Виц: Број


Маж се додворува на девојка:

Многу ми се допаѓаш. Секси си. Ќе ми го дадеш ли бројот?

Да. 38. И нека бидат црни, со високи потпетици.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top