Мајтап

Виц: Ме боли дупето


Оди јака женска на лекар:

Докторе, ме боли дупето.

Каде поточно ве боли?

На влезот.

Додека го викаш влез, постојано ќе те боли.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top