Мајтап

Виц: Баксуз сопруг


Брат, читав во весник дека некој маж ограбил банка само за да одмори од жената во затвор.

И?

И ништо, баксуз типот, му дале само домашен притвор.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top