Мајтап

Виц: Баба вози брзо

Полицаец застанува бабичка од 80 години и ја кара:

– Па добро госпоѓо, зошто возите толку брзо?

Бабата: Ма дај пушти ме, дур уште памтам кај сум тргнала.

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top