Видео

Вистинска магија: На голот со финта од пенал му аплаудираше и противничкиот голман

Без коментар! Секоја чест, мајсторе.

via GIPHY

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top