Славни

Вишок гола кожа и без долна облека: Маја Шупут во проѕирно стилско издание

Кога Марко Грубниќ ја облекува Маја Шупут, тоа редовно предизвикува бура од реакции и крева прашина на Инстаграм.

Ни овој пат не беше ништо поразлично – тандемот Марко и Маја не ги изневерија очекувањата од нејзините обожаватели на социјалните мрежи. Во отфазла проѕирен моден дизајн, Шупут позираше во провокативниот фустан под кој не носеше долна облека.

И Грубниќ се пофали со дизајнот кој го смисли за жешката и провокативна пејачка на неговиот Инстаграм профил.

Најпопуларно

To Top