Славни

Видете која е тајната на Лила!

Популарната македонска водителка упорно докажува дека годините не и можат ништо и дека со редовно вежбање, внимавање на исхраната и негување на телото, може голем број помлади колешки да и завидуваат на изгледот.

Лила Филиповска е прилично активна на Инстаграм, каде ја следат над 100.000 фанови. Таму таа редовно ’известува’ како се грижи за своето тело, а последната снимка е од теретана каде очигледно Лила знае добро да се испоти. Популарната водителка од „Се или нешто“ пред неколку недели го прослави својот 46-ти роденден, но судејќи по изгледот годините не и можат ништо!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top