Спорт

Видете ги најубавите 50 гола во 2017!

Се ближи крајот на календарската година, па е време да се потсетиме на најубавите фудбалски моменти.

Оваа година на фудбалските терени видовме многу атрактивни и фантастични голови, а во продолжение може да ги видите најубавите 50 гола во 2017 година.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top