Спорт

Видео: Симулацијата на векот ни доаѓа од Португалија!

Пакош Фереира направи големо изненадување и го победи Порто со 1:0, но натпреварот го одбележа неверојатната смулација на домашниот голман Марио Фелгејраш.

Голманот иако не беше ни допрен, направи вистински театер кој мора да го погледнете!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top