Спорт

Видео: Шоу на Погба и Макрон

Француските репрезентативци беа на прием кај претседателот Емануел Макрон, кој им честиташе за освојувањето на Светското првенство.

Вистински шоу во претседателската палата направи Пол Погба, кој го наговори Макрон заедно да го изведат познатото славје „ДАБ“.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top