Спорт

Видео: Се надеваме почеток на успешна приказна, последните моменти од натпреварот против Словенија


Maкедонија во вчерашниот натпревар ја совлада Словенија, а како и што веќе навикнавме за победата стравувавме до последните моменти од натпреварот. Погледнете ги последните моменти од натпреварот кој се надеваме ќе биде почеток на една успешна авантура…

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top