Спорт

Видео: Санчез со приватен авион пристигна во Манчестер!


Алексис Санчез ги запали социјалните мрежи сво својата последна објава на Инстаграм!

Имено, Чилеанецот сподели видео како со приватен лет пристигнива во Манчестер каде се очекува денес да ги помине лекарските прегледи.

Во текот на денешниот ден се очекува потвда за неговиот трансфер во Манчестер Јунајтед.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top