Спорт

Видео: Поранешната ѕвезда на Реал „понижен“ во Португалија


Синоќа се одигра големото португалско дерби помеѓу Спортинг и Порто во четвртфиналето од португалскиот Куп.

Натпреварот го одбележа Фабио Коентрао кој беше понижен од страна на бекот на Порто, Рикардо Переира.

Видете како „настрада“ поранешната ѕвезда на Реал Мадрид.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top