Вебкафе

Видео: Ова магаре веднаш штом ќе слушне виолина почнува да пее!

Кој мисли дека магарината не се музикални жувотни, многу се излажал!

Џоли Роџерс на својот Твитер профил објави симпатично видео на кое се гледа како една девојка свири на виолина, а магарето пее!

Да, добро прочитавте. Магарете пее во титамот на виолината, а ако не верувате, погледнете го видеото!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top