Спорт

Видео: Ова е старт за во затвор

Направи старт за директен црвен картон, а не доби ни жолт…можеби судијата очекуваше да дојде полиција и директно да го однесе во притвор!?!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top