Актуелно

Видео од вооружениот напад на продавачката во Скопје

Вчера околу 14:30 часот, на улица Кемал Сејфула во Скопје, во Кипер маркет се случи вооружен инцидент во кој лицето А.Ш. пукал кон вработената по што побегнал во непознат правец.

Г.А е пренесена на Ургентниот Центар. Таа и осомничениот претходно биле во љубовна врска, велат вработените во маркетот.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top