Актуелно

Видео од апсењето на таткото и синот притворени за нападот на Зијадин Села


Телевизијата В21 објави снимка од спроведувањето во Основниот суд Скопје 1 на таткото и синот кои ОЈО ги сомничи за обид за убиство на пратеникот Зијадин Села.

Станува збор за скопјанецот Кире Ѓеоргиевски (37) и за неговиот татко Цане (68), за кои ОЈО побара притвор.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top