Спорт

Видео: Настада носот на Вестбрук – дали е ова карма!?

Расел Вестбрук пред неколку дена имаше жесток дуел со Богдановиќ на мечот со Сакраменто, го удри по нос и заработи техничка грешка.

Велат кармата е кучка, синоќа настрада носот на Вестбрук…погледнете!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top