Славни

Видео: Мис Бум Бум со секси најава за Светското првенство

Провокативната Сузи Кортез која пред две години беше избрана за Мис Бум Бум на спектакуларен начин го најави Светското првенство кое за неколку месеци ќе се игра во Русија.

Сузи е позната по своите провокативни фотки кои ги обавува на социјалните мрежи, повеќето во чест на играчите од Барселона. Таа му испраќаше секси фотки на Меси, а потоа и на Кутињо.

Сега ги израдува своите фанови и спреми спектакл за Светското првенство. Имено, задникот на Сузи ќе има посебна задача и пред секој меч ќе го предвидува резултатот.

„Мојот задник ќе ги предвидува победнивите на натпреварите од Мундијалот. Сепак, се надевам дека најмногу среќа ќе му донесе на Бразил“, порача Сузи.

Toujours rechercher la rêverie ! 🙏🏼♥️

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top