Видео

Видео: Магија на Луис Суарез!

Луис Суарез уште еднаш покажа дека е голем фудбалски мајстор и дека прави „чуда“ со топката!

Имено, Уругваецот без никаков проблем ја смири топката која беше фрлена од кран од 35 метри висина и патуваше со брзина поголема од 100км/ч.

Маѓичниот допир на Суарез ги воодушеви сите, па дури и Меси!

loading...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top