Спорт

Видео: Кога Марсело ќе распали – тоа е спектакл!

Бразил игра контролен натпревар против Јапонија, избраниците на Тите водат со 3:0 на полувреме, а мечот го одбележа Марсело.

Левиот бек беше автор на спектакуларен гол со кој „кариоките“ поведоа со 2:0. Зборови не се потребни…погледнете!

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top