Спорт

Видео: Балотели повторно лудува – овој пат се надмина себе си!


Талентот на Марио Балотели е неспорен, но очигледно желбата за забава е поголема од онаа за успех на фудбалските терени.

Во текот на целата кариера Марио е познат по своите „лудории“, па неговиот последен „подвиг“ не е изненадување.

Италијанецот уживаше во возењето на минјатурен мотор, па видеото веднаш стана хит на интернет.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top