Спорт

Видео: Атракции во „Загреб Арената“, фантастичен цепелин на Гоце и Кире!


Maкедонската репрезентација одлично го започна натпреварот против Германија, а нашите момци веројатно успеаа да го постигнат и еден од најубавите погодоци од стартот на првенството. Погледнете го цепелинот на  Гоце Георгиевски и Кире Лазаров.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top