Мајтап

Виц: Убиствена домаќинка


Во полициска станица:
Шефе, жена убила маж со 12 убоди.
Причина?
Одел бос додека го бришела подот.
Ја уапсивте?
Не, чекаме да се исуши подот.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top