Мајтап

Виц: Сине, како на школо?


Се враќа малиот дома од школо, па родителите го прашуваат:

Сине, злато, како на училиште?

Ги гледа малиот намуртено, па им вели:

Бегајте таму, бе, јас не разговарам со родители на единичар.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top