Мајтап

Виц: Секс експеримент


Миличок ми здосади да да имаме секс само по дома. Може ли да пробаме на некое друго место?
Важи миличка.
Во лифотот?
Може ќе го заглавиме помеѓу два ката.
А во влезот?
Аааа не! Ќе наиде некој комшија и маани ќе ми наоѓа.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top