Славни

Вешто сокривана бременост: Курникова и Иглесијас добија близначиња


Бившиот женски тениски рекет број 1, Ана Курникова, и славниот пејач Енрике Иглесијас станаа родители на близнаци, објавува TMZ.

36-годишната Курникова, која живее со своето момче, шпанскиот пејач Енрике Иглесијас, на 16 декември родила мешани близнаци, машко и девојче, во болница Мајами.

Според публикацијата, среќните родители ги крстиле близнаците Луси и Николас.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top