Славни

Верувале или не, и Вин Дизел имал – сите славни „ќелавковци“ некогаш „врткале“ коса

Еве ги споредбените фотографии од типот „некогаш и сега“ на многу славни фаци кои денес послабо „врткаат“ коса.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top