Вебкафе

Верувале или не, на оваа слика се кријат 6 снајперисти! (фото)

Оваа фотографија припаѓа на една од најелитните воени единици во Велика Британија, а сега се прошири и на Твитер.

Дали ги гледате вие снајперистите?

Еве го решението:

 

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top