Славни

Вергара заведува во мрежести чорапи – фановите порачаа: „Девојко, те молам врати се на старо“


Иако веќе длабоко загази во 45-та година од животот, колумбиската актерка и понатаму предизвикува влажни соништа и желби кај својата многубројна машка обожавателска публика.

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Актерката Софија Вергара објави фотографии од сетот на снимањето на серијата „Модерно семејство“, во која ја игра улогата на Глорија Делгадо-Причет. Секс бомбата на фотките позира во мрежести чорапи, мини здолниште и високи чизми.

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Сепак, и покрај бројите позитивни и пофални коментари, имаше и такви кои забележаа дека актерката, инаку позната по своите бујни облини, е нешто повеќе ослабена, па коментираа во таа насока: „Девојко, те молам врати ги назад своите облини“.

***

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top