Славни

Ван Дам „ја сака Македонија“ заради Емилија Димитриевска (видео)

Знаеме, сигурно прво што ќе си помислите е дека човеков нема ни приближно абер која е и каде е Македонија. Но, не ја потценувајте моќта на женската сугестија, особено од убавици како Емилија Димитриевска.

Таа сподели видео на нејзиниот Инстаграм профил, на кое позира и се дружи со актерската акциона легенда Жан Клод Ван Дам, и на кое тој изјавува дека „искрено ја сака Македонија“. Дали знае или не, на крајот, веројатно и не е толку битно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emilija Dimitrievska Official (@dimitrievskaemilija) on

Емилија пред неколку дена се врати од изборот за убавина организиран од „Фешн ТВ“ во Кемер.

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top