Вебкафе

Вака во Русија се води битка за глас повеќе на изборите (видео)

Провокативна фотографија на разголената сопруга од еден регионален политички функционер во Русија се најновиот „метод“ на привлекување гласачи и мотивирање на гласачкото тело да излезе и да ги поддржи на изборите.

Јулија Дјатлова и уште осум голи девојки позираат прекриени со натписот „Ние ќе излеземе на избори“. Таа е сопруга на Александар Дјатлов, претседател на „Обединета Русија“ во Архангелск.

И претходно, со слична провокативна и ласцивна содржина, беа објавени секси стикери кои ги пренесе Maxim, преку кои жените ги заведуваат мажите и ги мотивираат да излезат на гласање.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top