Славни

Вака изгледа кога три фатални убавици снимаат фотосесија за Playboy


Кога Кло, Ејми Ли и Ешли снимаат едиторијал за мексиканското издание на Playboy, температурата во околината со сигурност се покачува до вжештување на атмосферата.

Раслечени по долна облека, се расфрлаат со облините, а фотографот е тука да забележи што е можно попровокативни и позаводливи пози. Фотките допрва ги чекаме, а вака беше на снимањето на сетот.

A post shared by Playboy México (@playboymx) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top